O firmě

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych Vám úvodem představil firmu Ampeko-Tech, s.r.o. Naše firma byla založena začátkem roku 2013 a je přímým nástupcem a pokračovatelem firmy WH-KOTE, která již na našem trhu nepůsobí.

Co se týká našeho zaměření, specializujeme se na prodej kvalitní kotevní techniky, spojovacích a upevňovacích materiálů.

V naší nabídce naleznete ucelený sortiment ocelových a chemických kotev, stavební chemii, elektrická vrtací a bourací kladiva, vrtáky, nastřelovací a diamantovou techniku, montážní pěny, tmely, silikony, lepidla, hmoždinky a vše pro upevnění do sádrokartonu. Dále spojovací a upevňovací materiály, nářadí, nástroje, pro dřevostavby tesařské kování, vruty, hřebíky aj.

Na základě dlouholetých osobních zkušeností s výrobou kotevní techniky, nabízíme kvalifikované a odborné poradenství při řešení jakéhokoliv problému s kotvením a upevněním. Jsme připraveni Vám pomoci po telefonu, osobní konzultací na naší prodejně a při řešení složitějšího problému přímo na stavbě, i s možností provedení tahové zkoušky.

Na našich nových internetových stránkách naleznete jak široký výběr produktů, tak i veškeré potřebné technické informace a materiály ke stažení.

Nabízený sortiment si můžete zakoupit v naší specializované prodejně. Zboží také zasíláme přepravní službou a nabízíme i možnost závozu přímo na stavbu. Registrovaným zákazníkům poskytujeme zajímavé množstevní slevy.

Věříme, že na našich stránkách najde každý to, co hledá.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Miloš Peša
jednatel